Требуется помощь детям

Sergey Petrenko
На сайте с 23.10.2000
Offline
482
16043

Я, пожалуй, впервые обращаюсь с таким топиком к форуму.

Есть в Одессе такое место - "Светлый дом". Это детдом для беспризорных детей при одноименном благотворительном фонде. Ему уже десять лет и все эти десять лет в нем находят свой приют десятки и сотни беспризорных детей. Все эти годы детей опекает священник Украинской греко-католической церкви отец Александр.

Сейчас дому тяжело - им просто не хватает денег на самое необходимое - свет, воду, оплату труда сотрудников. Отец Александр обратился в своем ЖЖ ко всем с просьбой о помощи:

Люди добрі!

Звертаюся до вас, бо ви знаєти ту тяжку працю, яку ми взяли на себе у Світлому Домі та й тягнемо її цілодобово й безперервно протягом вже одинадцяти років.

Сьогодні ми опинилися в надзвичайно важкій ситуації, що її не було майже з 1999 р.

У вересні благодійники з однієї європейської країни обіцяли внести грошову допомогу, але зібране владували у оплату перевезення контейнера з гуманітарною поміччю. Дякуємо їм за безліч коробів з одіжжю, меблями, десятком табернакулів із якогось бельгійського костела, розібраними костельними балюстрадами та інш. Але очикуванного у вересні ми не отримали.

Люди з Регенсбургу, які регулярно привозять нам поміч, звичайно мали приїхати у середині жовтня. Але їх особови обставини склалися так, що вони не можуть приїхати, натомість пропонують приїхати до Регенсбургу мені після 20-го листопада.

Витрати останнього півріччя були майже подвійні задля того, що ми мусили провести капітальний ремонт у приміщенні „Двійки” (приміщення цілодобової екстренної допомогу дітям) та косметичний ремонт всіх житлових приміщень „Четвірки” ( притулок, де постіно живут діти): без того СЕС та пожежники нас би закрили.

У вересні ми сягнули про позику до головного салезіянського приора уві Львові. Та позика дала можливість нормально проіснувати місяць, але у листопаді її (3 т. д) треба віддати. У жовтні ми якось вийшли із скрутнього становища завдяки помочі трьох „шаманських” друзів, які пожертвували по 500 $ кожний, та й ще благодійний фонд Мараховських „Милосердя Віктор” зробив закупи найважніших продуктів на цілий жовтень місяць.

Починається вже третій місяц, як ми не можемо внести оплата ані за воду, світло, газове опалення, ані зробити належних закупів щодо домового господарства, навіть на прості віники нема грошей, ані закупити належного щодо гігієни дітей, - власне нічого не можем закупити, бо сидимо без грошей.

Не платимо заробітню платню нікому з стаціонарних працівників, крім двух кухарів, - бо втрата кухарів равнозначна загибелі.

В існуючих умовах навіть найвідданіші люди не витримають такої ситуаціїї. Вчора два співпрацівника вибачились та попередили, що змушені перестати працювати у Світлому Домі, бо мусять якось годуватися. Кажуть, що залюбки будуть приходити у вільний час допомагати, бо люблять Світлий Дім, наших дітей, але ситуація не до витримання. Якщо так буде й надалі, то я позостануся без працівників, а то означає закриття Світлого Дому.

Крім перечислених, тих що відгукнулися, інші добродії, котрі нам час від часу допомагали, не можуть прийти з поміччю, бо вичерпані поміччю партіям під час виборчої та післявиборчої компанії.

У злиденності нашій благаю вас всіх зробити, що можете. Благаю вас пошукати середь своїх друзів та знайомих, може знайдуться люди, які будуть спроможні на пожертву.

В Домі сьогодні утримується 27 дітей. На дітях та ситуація поки що не відбилася: діти нагодовані, як завжди, в домі поки що є тепло, світло та вода.

Але я знаю, що ситуація є остаточно екстремальною.

Благаю Вас – відгукніться! Я готовий звітувати перед вами, ви то знаєти, будь яким чином.

Молюся до Бога денно та нощно, але Господь каже звертатися до людей.

Отож, заради дітей, що вони у Світлому Домі, простягаю до вас руки та приходжу до вас злиденним жебраком: пробачте наші злидні, прийдіть на допомогу...

Безперевно дякуючий вам за все, що до цього часу зроблено вами, благословляючий вас у безперервній молитві

Отец Олександр Чумаков з Світлого Дому разом із усіма безпритульними дітьми, що вони віддалися під наш з вами покров.

Я на 1000 процентов уверен в том, что та помощь, которую мы сможем послать, будет использована на благо детей в приюте. Давайте поможем.

Реквизиты для перечисления денег в Украине:

Р/с, № 26000301455546 в ОЦО ПіБ, МФО 328135, код ОКПО 23873682, отримувач ОМБФ "Світлий Дім", благодійний внесок.

Перечисление из-за границы Украины

BENEFICIARY: SVETLY-DOM

ACCOUNT: 26000301455546

BANK- BENEFICIARY: PROMINVESTBANK, KIEV SWIFT: UPIB UA UX ODESSA CENTRAL BRANCH

BANK-CORRESPONDENT: BANK OF NEW YORK, USA SWIFT: IRVT US 3N

ACCOUNT BANK-CORRESPONDENT: 890-0060-077

DETAILS OF PAYMENT: CHARITABLE PAYMENT

Перечисление через Webmoney - на кошелек Z304551716269.

Спасибо всем участникам форума, кто сочтет возможным откликнуться.

V max
На сайте с 02.06.2006
Offline
67
#1

Перечислил 35 wmz, надеюсь это хоть чем-то поможет детям.

Спасибо Отцу Александру, большое дело делает - низкий поклон ему за это.

И нет никакой разницы, что мы в разных странах, дети - они везде дети.

Сыровар
funnybunny
На сайте с 14.09.2002
Offline
348
#2

Предупреждение:

если есть вопрос делу, пишите. Если есть желание пофлеймить, заводите тему и флеймите в ней. Здесь нельзя

hcir
На сайте с 28.09.2006
Offline
150
#3
Gray:
Перечисление через Webmoney - на кошелек Z304551716269

Перевел чуток. Это дело такое...

wbr
fine
На сайте с 01.12.2005
Offline
151
#4

По-украински хоть и не понимаю, но в принципе Gray вкратце рассказал суть дела.

Тоже перечислила через Webmoney.

TOOOZ
На сайте с 28.09.2006
Offline
10
#5

Перевёл что было на кошиле,не много,но думаю все вместе,мы составим приличную потдержку.

ВСЕ в ЧАТ (http://www.nok-ia.com/chat)
Exotic Fruit
На сайте с 31.01.2006
Offline
155
#6

Утром, если после ссылок чего-нибудь останется, то отправлю или буду ждать следующего прихода вмз.

Сергею респект за внимание к таким проблемам.

Astaldo
На сайте с 28.01.2006
Offline
174
#7
Gray:
Перечисление через Webmoney - на кошелек Z304551716269.

Простите мне мой "флейм", наверное, а WMR кошелька нет? с WMZ туго, к сожалению....

Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever. Mahatma Gandhi
Andrey2283
На сайте с 19.01.2006
Offline
151
#8

Перечислил, хоть и немного, но помог. Помогать нужно, на то мы и люди.

Совушки (с)
[Удален]
#9

Доверяю словам Gray на 100%.

Кинул чуть.

Всем помогающим уважение и поклон.

Katrin Baukina
На сайте с 01.02.2006
Offline
98
#10

Сегодня день такой. Ко мне на форуме обратились с просьбой помочь детскому дому, помогла и там, отправила немного и здесь. Дети - будущее наше... Как не помочь...

Сервис мгновенного обратного звонка с сайта (http://chaser.ru) увеличивает телефонную конверсию сайта на 20-80%.

Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий