Опрос. На какую тему щас найболее востребованые сателлиты ???

123
6ykoffka
На сайте с 14.09.2008
Offline
115
#11

Как вы мне дороги , играетесь здесь в саду форума . Пишите в топике опроса о ошибках. Я думаю в ближайшее время создам тему с опросом «Сколько ошибок я допустил ?» Естественно и варианты ответа, что6 Вы дорогие форумчани не искали долго, а просто на угад так, взяли и ответик написали. И с хорошей мыслью в голове «о_0 как я сегодня нагадил в саду форума, и там ответил, и там, и еще на других форумах написал …» пошли спокойно спать.

6ykoffka добавил 21.09.2008 в 11:50

І ще одне, але найголовніше. Я живу в Україні і навчався в українській школі, то якщо я буду писати рідною мовою то ви мене попросту не будете розуміти! Якщо є запитання, з радістю вислухаю.

Огненная семантика + ТЗ (/ru/forum/993013) Email: roman.kr321[гав]gmail.com Профессиональная настройка Яндекс Директ и Google Adwords (/ru/forum/834876)
kimberlit
На сайте с 13.03.2007
Offline
370
#12

6ykoffka, может всё-таки лучше уроки сделаешь, чем тут ахинею нести?

PS И не пытайся писать высоким штилем ... Тебе это не к лицу ...

S2
На сайте с 07.01.2008
Offline
611
#13
6ykoffka:
ще одне, але найголовніше. Я живу в Україні і навчався в українській школі, то якщо я буду писати рідною мовою то ви мене попросту не будете розуміти! Якщо є запитання, з радістю вислухаю.

Тогда пишите тут: http://promolab.org Зачем вы сюда пришли?

Не надо приписывать мне свои выводы, я имею ввиду только то, что написал. Лучшая партнёрка по футболкам/толстовкам (http://partnerka.kolorado.ru/?ref=1921540) Опрос: Проверить текст на уник - как? (/ru/forum/495885)
6ykoffka
На сайте с 14.09.2008
Offline
115
#14
kimberlit:
6ykoffka, может всё-таки лучше уроки сделаешь, чем тут ахинею нести?
PS И не пытайся писать высоким штилем ... Тебе это не к лицу ...

А ти можеш сказати,що мені йде, а що ні ??? Я так розумію деяка (дедовщина) тут існує. Тому що як тільки нова людина реєструється на форумі, то одразу йдуть відгуки:" Ты кто такой и чо пришол ???" Беручи це до уваги, буду читати це, як:" Бла бла бла" !

kimberlit
На сайте с 13.03.2007
Offline
370
#15
6ykoffka:
Я так розумію деяка (дедовщина) тут існує. Тому що як тільки нова людина реєструється на форумі, то одразу йдуть відгуки:" Ты кто такой и чо пришол ???"

Это распространяется только на неадекватов. Ведите себя нормально и к вам будет такое же отношение.

6ykoffka
На сайте с 14.09.2008
Offline
115
#16
Str256:
Тогда пишите тут: http://promolab.org Зачем вы сюда пришли?

Фух. Здається мені, що ДІДУСІ просто на просто бояться молодих гравців на форумі. У них і ціни дешевше і люди прагнуть більшого, з часом набудуть кращих навиків і виселять ДІДУСІВ з форуму. Це і називається "Природний відбір"

До речі тут ніде не написано, що цей форум виключно для жителів Росії !

6ykoffka добавил 21.09.2008 в 12:07

Прошу вибачення, але де була моя неадекватність ?

kimberlit
На сайте с 13.03.2007
Offline
370
#17
6ykoffka:
Прошу вибачення, але де була моя неадекватність ?

6ykoffka, et ymmarra, anteeksi.

6ykoffka:
Це ти мені ніки користувачів написав ??? Я таких щось не знайшов.

Финским не владеешь?

6ykoffka
На сайте с 14.09.2008
Offline
115
#18

Це ти мені ніки користувачів написав ??? Я таких щось не знайшов.

S2
На сайте с 07.01.2008
Offline
611
#19

Всё делается в интересах большинства. А большинство - люди образованные и знают межгосударственные языки, например: русский и английский. Заказчики тоже в основном из России. Далее, вот статистика из каких стран заходят на форум: http://www.liveinternet.ru/stat/forum.searchengines.ru/countries_hits.html Скажите вам было бы приятно, если бы заказчики вам техническое задание на казахском например давали?

6ykoffka
На сайте с 14.09.2008
Offline
115
#20

На це можу лише відповісти, що Казахська мова дуже відрізняється від Російської та Української. Але ще є таке поняття, що люди які не вивчали Українську мову, не можуть її взагалі зрозуміти(мабуть деякі відвідувачі так і не зрозуміли жодного мого слова)

Все ж таки прийшовши до висновку, можу сказати, що мабуть був неправий, але й ви мене зрозумійте, так само як і людина яка не вивчала Українську мову, не може дотриматися правильного написання тексту на Російській мові.

А чому я прийшов до цього форуму, а не до того що ви мені скинули УРЛ. Тому що цей форум набагато цікавіший. І згідно статистики, це мабуть найбільш відвідуваний форум сітці Інтернет.

123

Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий