Киев. Футзал. Рождение.

nash
На сайте с 01.04.2006
Offline
171
#71

Тоді такий варіант, той же НАУ - Національній Аграрний Університет, є спорткомплекс, там є і футазала, але от вона майже постійно занято... Хоча вечорами буває й вільна, якщо такий варіант підходить я можу взнати яка там ситуація зараз і якщо то замовити оренду, ви як?

[Удален]
#72

nash, голосіївка? =///

nash
На сайте с 01.04.2006
Offline
171
#73
kevindark:
nash, голосіївка? =///

угумсь, голосіївський район, біля Експоцентру

[Удален]
#74

nash, ну як варіант, хоч і не люблю я той район :)

Вечір, мабуть, хіба що п'ятниця. Неділя - краще десь по обіді.

nash
На сайте с 01.04.2006
Offline
171
#75

Ок, я взнаю що там і як, а потім отпишу.

vyht
На сайте с 14.05.2006
Offline
11
#76

О! Дійсно в Національному Аграрному Університеті є чудовий спорткомплекс, там є різні зали, душ і багато чого іншого, загалом все що потрібно для проведення футзального матчу.

Продаю морду PR8 ИЦ28000 1000$
AL
На сайте с 18.11.2005
Offline
93
#77

Не можу сказати що в Голосіїво "легко доїзжати з різних куточків Києва"... Але, нічього. :)

Alex Life Mix - путешествия (http://alexlifemix.com/) - покупаю сайты (/ru/forum/320954)
Mad Cat
На сайте с 29.01.2006
Offline
89
#78

В понеділок ввечері стане ясно чи буде вільна (для нас ;-) ) спортзала на (м)Академгородок у приміщенні гімназії східних мов.

Профессиональное тестирование ПО и web-сервисов (http://www.testlab2.com)
MaxiK
На сайте с 20.06.2005
Offline
223
#79
nash:
о до зали, хіба обов`язково грати в залі? Маю пропозицію про проведення гри на відкритому полі, в Голосіївському районі біля НАУ є кілька гарних майданчиків, 2 малих - пісочне та асфальтне, а також велике трав`яне поле, легко доїзжати з різних куточків Києва.

живу в 5-ти хвилинах від цього місця, я за :)

Біля школи на піску гарний майданчик..

Логистика из Китая. Полный цикл. UA.
nash
На сайте с 01.04.2006
Offline
171
#80
Alex LM:
Не можу сказати що в Голосіїво "легко доїзжати з різних куточків Києва"... Але, нічього. :)

Від метро маршрутка, з боку Нивок - маршрутка, з усіх сторін маршрутки ходять.

Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий