Шашлыки+ горилка, Львов 7,8 мая

[Удален]
8085

Шашлики, Львів 7,8 травня

Прохання писати тільки українською мовою. А то мені оведеться сказати що мама не учила вас відповідати на тій же мові на якому говорять усі .

Хлопцы зі Львова. Усі сюди.

Mаket4ik
На сайте с 01.05.2006
Offline
30
#1
AirX:
Шашлики, Львів 7,8 травня

Прохання писати тільки українською мовою. А то мені оведеться сказати що мама не учила вас відповідати на тій же мові на якому говорять усі .

Хлопцы зі Львова. Усі сюди.

А по русски можно? Все поняли, что ты хорошо владееш своим, но многие не понимают такой подачи :d

Luvila
На сайте с 06.05.2005
Offline
55
#2

AirX, якась дивна в вас українська мова, шановний пане...

Книги - только одно из вместилищ, где мы храним то, что боимся забыть (c) Р. Брэдбери
[Удален]
#3

ну простите . Деякі граматичні помилки в мене маються .;)

N
На сайте с 29.01.2005
Offline
139
#4

Це зрозумiло. Але чому вiдповiдати тiльки на тiй же мові?

Защищаю от DDoS'a атак. Сайты и игровые сервера. Обращаться в ICQ: 161974177 или skype: meganetzoner.
П
На сайте с 19.04.2005
Offline
104
#5
netzoner:
Це зрозумiло. Але чому вiдповiдати тiльки на тiй же мові?

Будь ласка, подивиться цей пост i вам все стане зрозумiло.

/ru/forum/49081

Вечные ссылки в рассрочку, отобраны только качественные доноры Регистрация по приглашению -> http://gogettop.ru/?ref=18973 (http://gogettop.ru/?ref=18973)
[Удален]
#6

В іншому топіці те ж саме мені сказали, але вже по русски. Про тім що непристойно коли в топіці люди розмовляють на росіянині а ти їм відповідаєш на українському .От я і вирішив на українському написати. Щоб весь топік на українському був.

bejee
На сайте с 24.12.2002
Offline
75
#7
Luvila:
AirX, якась дивна в вас українська мова, шановний пане...

А в нього не тiльки українська, але й росiйська дуже дивна. То не мови, а суржики якiсь зпаплюженi :)

UPD.Давайте закончим весь этот балаган :)

Незнание правил форума не освобождает от ответственности.
[Удален]
#8

Критика корисна. Спасибі.

Може на падонкоффскую мову перейти?

Luvila
На сайте с 06.05.2005
Offline
55
#9

Ну, не нападайте на хлопця:) може він просто хотів земляків на рідній мові почути:)

bejee
На сайте с 24.12.2002
Offline
75
#10
Luvila:
Ну, не нападайте на хлопця може він просто хотів земляків на рідній мові почути

Да ни боже мой :) А где-й то он живет, что по укр. соскучилси? Мог бы и телевизор включить..там що суботи..любi друзi :) Все. пора работать

Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий